خانه » اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و اطلاعیه ها

عملیات بتن ریزی ستون های طبقه دوم

عملیات بتن ریزی ستون های طبقه دوم ساختمان مسجد به همراه راه پله های باقی مانده از طبقه اول شام جمعه انجام شد. با توجه به شرابط آب وهوایی گرمای سوزان تابستان عملیات بتن ریزی که قرار بود صبح روزجمعه انجام شود به عصر آن روز موکول شد. با توجه به این تغییر در زمان بندی،عملیات بتن ریزی از ساعت ... ادامه مطلب »

احداث طبقه دوم

مرحله چهارم کار احداث  طبقه دوم ساختمان مسجد در حال انجام می باشد. در این مرحله،طبقه دوم ساختمان مسجد وحسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س) تکمیل خواهد شد. درحال حاضر تمامی سقف اول از طبقه اول اماده شده است و اقدامات لازم برای سقف دوم در حال انجام می باشد دیوار برشی های طبقه دوم به صورت هم زمان آرماتور بندی و ... ادامه مطلب »

بتن ریزی طبقه دوم-مرحله اول

اولین مرحله از بتن ریزی طبقه دوم ساختمان مسجد انجام شد. عملیات بتن ریزی قسمت های از ستون های طبقه دوم،دیوار برشی های طبقه اول و فنداسیون اضافه شده به مساحت مسجد،که از ساعت 9صبح امروزآغاز شده بود در ساعت 19به پایان رسید. در این مرحله قسمت های از ستون های طبقه دوم که عملیات آرماتور بندی آن از اوایل ... ادامه مطلب »

مرحله چهارم-احداث طبقه دوم

چهارمین مرحله از پروژه احداث ساختمان مسجد وحسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س) از اوایل هفته شروع شده است. در مرحله چهارم کار احداث  طبقه دوم ساختمان مسجد انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که در مرحله سوم کار احداث طبقه اول ساختمان انجام می شود. به جهت تسریع در روند احداث ساختمان،عملیات احداث طبقات مسجد به موازت هم انجام خواهد ... ادامه مطلب »

بتن ریزی سقف اول

عملیات بتن ریزی سقف اول که از اواسط روز چهارشنبه هفدهم اسفند ماه شروع شده بود تا یک ساعت پس از اذان مغرب به طول کشید. برای احداث سقف اول حدود 400تن بتن ریخته شد.پس از اتمام کار بتن ریزی روی بتن با پلاستیک پوشیده شد و زیر قالب ها نیز بخاری های برای گرم نگه داشتن وجلوگیری از یخ ... ادامه مطلب »