خانه » مرحله دوم

مرحله دوم

پایان یافتن مرحله دوم

عملیات بتن ریزی کف به پایان رسید. عملیات بتن ریزی کف که از روزچهارشنبه دوم آذر ماه آغاز شده بود ،دیشب به پایان رسید. درطول دو روزعملیات کف سازی وبتن ریزی به پایان رسید. لازم به ذکر است که همه فضای مسجد به مساحت دو هزارمتر مربع و به عمق 90سانتی متر بتن ریخته شده است. برای انجام این کار ... ادامه مطلب »

شروع بتن ریزی کف

کار بتن ریزی کف ازصبح امروزآغازشد. ازساعت 7صبح امروز کاربتن ریزی کف مسجدشروع شده است. پیش بینی میشود که این کارتا روزجمعه به پایان برسد.این درحالی است که برآورد کار برای مهندسین دو روز می باشد. در طول این مدت قراراست 4000بتن درکف مسجدریخته شود. با توجه به حجم کارازهمه درخواست می شود که با صبر وحوصله خود ما را ... ادامه مطلب »

تربت امام حسین(ع)

در اواخر وقت دیشب وقبل از اجرای عملیات بتن ریزی کف تربت حرم امام حسین(علیه السلام) در بین ستون های مسجد قرارداده شد. در تمامی ستون های مسجدوحسینیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) تربت حضرت سید الشهدا (علیه السلام)گذاشته شد. همچنین مقداری از تربت امام حسین(ع)در کف وپی مسجد نیز پخش شد. جهت مشاهده تصاویر مربوطه کلیک نمایید ادامه مطلب »

دوم آذرشروع کاربتن ریزی

عملیات بتن ریزی کف وپی ریزی فنداسیون فردا دوم آذرماه آغاز خواهد شد. پس انجام هماهنگی های انجام شده ومحیا شدن همه شرایط لازم جهت انجام کار،عملیات بتن ریزی کف فردا از ساعت7صبح در مسجد وحسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س)آغاز خواهد شد. با توجه به گستردگی وحجم بالای کار از همه افراد درخواست می شود که همکاری های لازم را با ... ادامه مطلب »

عملیات بتن ریزی به زودی شروع می شود

پس از مدتی وقفه در کار احداث مسجد به دلیل تغییرجهت قبله وپس از اصلاح نقشه هاکار احداث مسجد دوباره از سر گرفته شد. در این مرحله سازه ها وهمه ستون های مسجدبرطبق نقشه جدید دوباره از نو نصب شد. هم اکنون کار جابه جای برخی از قسمت های سازه فلزی مسجد تمام شده است وقسمت های باقی مانده از ... ادامه مطلب »