خانه » مرحله سوم

مرحله سوم

بتن ریزی طبقه دوم-مرحله اول

اولین مرحله از بتن ریزی طبقه دوم ساختمان مسجد انجام شد. عملیات بتن ریزی قسمت های از ستون های طبقه دوم،دیوار برشی های طبقه اول و فنداسیون اضافه شده به مساحت مسجد،که از ساعت 9صبح امروزآغاز شده بود در ساعت 19به پایان رسید. در این مرحله قسمت های از ستون های طبقه دوم که عملیات آرماتور بندی آن از اوایل ... ادامه مطلب »

مرحله چهارم-احداث طبقه دوم

چهارمین مرحله از پروژه احداث ساختمان مسجد وحسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س) از اوایل هفته شروع شده است. در مرحله چهارم کار احداث  طبقه دوم ساختمان مسجد انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که در مرحله سوم کار احداث طبقه اول ساختمان انجام می شود. به جهت تسریع در روند احداث ساختمان،عملیات احداث طبقات مسجد به موازت هم انجام خواهد ... ادامه مطلب »

بتن ریزی سقف اول

عملیات بتن ریزی سقف اول که از اواسط روز چهارشنبه هفدهم اسفند ماه شروع شده بود تا یک ساعت پس از اذان مغرب به طول کشید. برای احداث سقف اول حدود 400تن بتن ریخته شد.پس از اتمام کار بتن ریزی روی بتن با پلاستیک پوشیده شد و زیر قالب ها نیز بخاری های برای گرم نگه داشتن وجلوگیری از یخ ... ادامه مطلب »

خریداری مغازه مجاور مسجد

آخرین مغازه باقی مانده که در مجاورت مسجد قرار داشت خریداری شد.این مغازه که در کنار مسجد وحسینیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) قرار داشت هنوز خریداری نشده بود که پس از مذاکرات وصحبت های فراوان طرفین به توافق رسیدن واین مغازه خریداری شد. متراژ این مغازه 60متر مربع می باشد که به دلیل موقعیت قرار گیری بسیار اهمییت داشت. ... ادامه مطلب »

بتن ریزی طبقه اول-قسمت سوم

عملیات بتن ریزی ستون های مسجد که از چهارم دی ماه انجام شده بود همچنان ادامه دارد. سومین قسمت از کاربتن ریزی ستون های طبقه اول روز دوشنبه(دهم بهمن ماه) انجام خواهد شد. با توجه به وسعت وحجم بالای کار،به تدریج ستون هاودیوارهای طبقه اول آرماتور بندی وقالب گزاری خواهد شد. کار بتن ریزی نیز هم زمان وبا پیشرفت مشخصی ... ادامه مطلب »